Universitets Auditionkonsert torsdag 23.4 kl 20:00 - Sigurd Køhns Hus, Universitetet i Agder

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   

 
Her er de som går videre til Festkonserten21.mai sammen med juryen

 

Audition konserten på UiA torsdag 23.04 ble en flott opplevelse i livet.

Hele 17 deltok i konkurransen. 3 i klassisk og 3 i rytmisk ble av juryen valgt ut til å gå videre til Festkonserten 21.mai;

Fra Rytmisk:

 
Johan Olav Sandal med "Flying High"


Anne Ingrid Tangen Kjær med "Sidemannen"

 

Sarah Evelyn band med "You"

 

Fra Klassisk:

 


Tora Røstvik med "Grand polonaise av Theibold Boehn

 


Marit Birkedal Aas med "Alberto Ginastera - Danzas Argentinas: Danza del gauchi matrero op.2 no.3

 


Aleksandra N.Djordjevic og Frida Hover med "Noe der av Henrik Hellstenius"

  


Tore Bråhen var prosjektleder og konferansier

 

 
Publikum storkoste se

 

Fakultet for Kunstfag på Universitetet uteksaminerer stadig fantastiske talenter

Sørlandske Sommernetter ønsker å bidra til gode opplevelser med disse studentene som vi vet er av ypperste klasse.

UiA har integrert UiA Audtition konserten  i sin undervisning.

Utøverne fra Rytmisk og Klassisk konkurrerte om å bli kandidater til UiA Festkonserten 21.mai. Det er UiAs egne undervisere som var juryy

Tidspunktet for konserten var torsdag 23.april kl 20:00 på Sigurd Køhns Hus Sal 1 på UiA.

 

 

Utøver/band

Framfører

Jon Olav Sandal

Flying High (Pop)

(Dr/bass/keys/sax/sax/trp)

Tora Røstvik

akkompagnement

Flute concerto i D-dur av Carl Reinecke, 3. sats

(Fløyte/klaver)

Elisabeth Mjanger

Tom for ord

Tr/bass/git/vok

Kjersti Holtan

Sonata appassionata av Sigfrid Karg-Elert

(Fløytesolo)

Synergi

Andreas Røshol

"Med disse ord" (pop)

(Akk gitar/keys/pumpeorgel/Perc/3 vok)

Marit Birkedal Aas

Alberto Ginastera - Danzas Argentinas: Danza del gaucho matrero op.2, no.3

(Klaver)

Anne Ingrid Tangen Kiær

Sidemannen (vise/pop/jazz)

(Dr/keys/bass/vocal)

Marianna Abrahamyan

A. Skriabin- piano sonate N4 (mov.2 “prestissimo volando”) (Klaver)

Audun Barsten Johnsen

”Wakening” (jazz)

(vok/piano)

Katarzyna Kaminska

?

Martin Bråten

R. Schumann: Carnaval, op. 9, nr. 21: Marche des "Davidsbündler" contre les Philistins (Klaver)

Johan Jensen Bakken

Confessions (jazz/pop)

(Vok/keys/gitar/bs/dr)

Aleksandra N. Djordjevic Frida Hovdar

Noe der. Henrik Hellstenius

(sang/fløyte)

KOIL

Øyvind Hovde

Time Is Flowing (Rock)

(Tr/bas/git/voc)

Elin Kleppa Michalsen

Mariam Kharatyan

Johann S. Bach – Preludium fra fiolinpartita nr. 3 i E-dur  (Fiolin/klaver)

Nora Schrøder

Mariam Kharatyan

"Med en Vandlilje", Edvard Grieg

(Vocal/klaver)

Sarah Evelyn

Audun Barsten Johnsen

”You” (Soul, r&b)

(4 vok/keys/bass/trommer)

Tilbake
Ingen foreløpige arrangementer...
25.04.18 Laugsmedlemmer

Laugsmedlemmer er våre viktigste samarbeidspartnere

Les mer